reklama

W święta dyżur ma tylko jedna apteka w powiecie!

, Gospodarka, Wiadomości, 02.04.2021 12:55, red
Apteki z Andrychowa i Kalwarii Zebrzydowskiej poinformowały, że w najbliższym tygodniu nie będą w stanie pełnić dyżurów.
W święta dyżur ma tylko jedna apteka w powiecie!
Rada Powiatu Wadowickiego ustaliła grafik nocnych i świątecznych dyżurów aptek na ten rok, ale znowu okazuje się, że grafik ni jak ma się do rzeczywistości.

Apteka S.C. przy ul. Targowej 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Apteka Przy Samolocie w Andrychowie, które miały pełnić dyżury w dniach 2-9 kwietnia poinformowały, że nie są w stanie zrealizować tych dyżurów.

Pacjenci z tych miast i okolicznych miejscowości w razie konieczności muszą wybrać się do Wadowic, gdzie świąteczne i nocny dyżur pełni apteka Dr. Max przy ul. Putka 7.

W Kętach dyżur będzie pełnić apteka „Niezapominajka dla całej rodziny”, mieszcząca się w Kętach pod adresem Rynek 27, ale tylko w Wielką Sobotę do godziny 14:00.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

django, 02.04.2021 23:00

Apteka dr Max ci z Putka 7 to lichwiarze. Oplata nocna! 3.20zl dodatkowo do paragonu. Draństwo.