reklama
reklama

W niektórych miejscach Tauron wyłączy prąd nawet na 8 godzin

Gospodarka, Wiadomości, 30.07.2023 20:55, eł

Warto sprawdzić, gdzie i kiedy.

W niektórych miejscach Tauron wyłączy prąd nawet na 8 godzin

W ciągu nadchodzących dni spółka Tauron Dystrybucja planuje na naszym terenie trochę prac, które wymagają wyłączenia na jakiś czas prądu. Przerwy w dostawie energii elektrycznej będą różnej długości. Najdłuższe mogą sięgać nawet ośmiu godzin.

Warto dokładnie zapoznać się z harmonogramem tych robót, by wiedzieć, jak rozplanować zajęcia w domu i firmie. Niespodziewana kilkugodzinna przerwa w dostawie energii elektrycznej może bowiem poważnie zdezorganizować działalność zakładu czy nasze prywatne plany. W poniższych tabelach podajemy, gdzie i kiedy w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim spółka Tauron Dystrybucja wyłączy prąd.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy