reklama
reklama

Damian z Sułkowic potrzebuje naszych głosów. Dzięki nim może wygrać wesele marzeń!

MAGAZYN, Wiadomości, 30.07.2023 20:30, eł
On i jego narzeczona Martyna doszli to finału konkursu, w którym główną nagrodą jest bogate w atrakcje przyjęcie weselne.
Damian z Sułkowic potrzebuje naszych głosów. Dzięki nim może wygrać wesele marzeń!

Pochodzący z Sułkowic koło Andrychowa Damian Paszewski i jego narzeczona Martyna Haber wystartowali w konkursie, w którym mogą wygrać wesele, o jakim obydwoje marzą. Doszli w nim do samego finału, w którym rywalizują z tylko jedną parą. Teraz od głosów internautów zależy, czy zwyciężą i otrzymają w nagrodę okazałą imprezę weselną.

Damian Paszewski tak opowiada o miłości, która połączyła go z Martyną: - Poznaliśmy się na rajdzie studenckim organizowanym przez nasz wydział na AGH. Wyjazd minął szybko, a po nim nasze drogi chwilowo się rozeszły. Jednak los zdecydowanie chciał, żebyśmy wpadli na siebie w jednym z krakowskim lokali i zaczęli się spotykać. Po kilku latach przeprowadziliśmy się do Opola, żeby tutaj rozpocząć wspólne życie jako para narzeczonych. Kochamy spędzać wolny czas wędrując z naszym kotem, zajmując się ogródkiem, jeżdżąc na festiwale muzyczne. Kolejnym krokiem na naszej liście jest ślub i wymarzone wesele, które teraz mamy szansę wygrać.

Co zaplanowano dla zwycięzców konkursu? Przyjęcie weselne dla 60 osób z uroczystym obiadem, trzema ciepłymi kolacjami, zimną płytą, ciastami, owocami i nielimitowanymi napojami (w tym alkoholem), dekoracjami kwiatowymi, spersonalizowaną animacją oraz oprawą muzyczną, przejazdy białym SUV-em marki premium, noc w apartamencie dla nowożeńców. Wesele będzie bogate w dodatkowe atrakcje, na przykład fotobudkę 360 stopni czy automatyczny Retro Barmix, wbudowany w karoserię volkswagena beetle (czyli popularnego „garbusa”). Organizatorami konkursu są: Restauracja Opolanka, firma Architekt Imprez i portal Czas na Opole.

Aby pomóc Damianowi i Marynie w sięgnięciu po wygraną, wystarczy kliknąć tutaj, po czym kolejnym kliknięciem oddać głos na parę nr 2. Głosowanie potrwa do godziny 21.00 w poniedziałek (31 lipca).

A tak wyglądał finałowy odcinek konkursu, wyemitowany wczoraj (29 lipca):Warto dodać, ze Damian jest bratem Iwony Paszewskiej, o której pisaliśmy w artykule: „Z korporacji do stolarni. Andrychowianka zaklina marzenia w drewnie i żywicy”.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy