reklama

W Andrychowie rusza budowa nowych mieszkań [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 15.11.2023 09:25, red
Na rogu ulic Starowiejskiej i Matalowców ma powstać 81 nowych mieszkań.
W Andrychowie rusza budowa nowych mieszkań [FOTO]

Kilka lat temui krakowski deweloper, firma Royal Invest, za 2,7 mln zł kupił od gminy Andrychów działkę po byłej kotłowni, na rogu ulicy Starowiejskiej z Metalowców w Andrychowie.

Ma tam powstać nowoczesny budynek nazwany "Apartamenty Starowiejska" z 81 mieszkaniami o powierzchni od 26 do 87 m2. Firma Royal Invest ma na swoim koncie realizacje podobnych inwestycji w Krakowie, Nowym Targu Mszanie Dolnej, Myślenicach i Rabce Zdrój.

W ostatnich dniach teren przy ulicy Starowiejskiej został ogrodzony. Okoliczni mieszkańcy nie mogą tam już parkować swoich samochodów. Prace budowlane powoli ruszają. Mieszkania nie są jednak jeszcze w sprzedaży.
Tak ma wyglądać nowy apartamentowiec w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy