reklama

W Andrychowie piękne wiaty i elektronika, a na wioskach....

Gospodarka, Wiadomości, 02.03.2021 14:50, red
W Andrychowie piękne wiaty i elektronika, a na wioskach....
Od wielu miesięcy opisujemy, że przystanki autobusowe w Andrychowie przechodzą rewolucję. Zamontowano nowe wiaty, monitoring, a ostatnio tablice interaktywne z rozkładami jazdy.

Niestety, ten luksus nie dotarł ciągle na zdecydowaną większość przystanków na wioskach. Wiele z nich wygląda tak jak ten zdjęciu z Inwałdu.

I... na razie nic się nie zmieni, ponieważ pozostałe przystanki nie zostały ujęte w unijnym projekcie, na które gmina pozyskała dofinansowanie. Burmistrz zapowiada co prawda w przyszłości renowację i ujednolicenie również pozostałych wiat, ale szczegóły nie są znane.


foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 04.03.2021 16:43

Przystanek z trytytki na znaku drogowym zestawiony z multimedialnymi wiatami jest jedną z najdoskonalszych ilustracji sprawiedliwości społecznej jaką czyni zgodnie ze swoją wolą w Andrychowie wójt Tomasz Żak - Słońce Narodu, przepraszam Gminy... Pozdrawiam. Komitet Wyzwolenia Andrychowa - In statu nascendi

Skalpel, 04.03.2021 15:37

I o to w Andrychowie narodzi się nowa,świecka,tradycja "Dzień Pieszego Pasażera".

Zakolog, 04.03.2021 13:37

@FeelFree -może nie wywołuj wilka z lasu, bo jak burmistrz Żak zrobi z firmą Janiso, jakieś partnerstwo publiczno-prywatne, lub inne joint venture, to na tablicach przystankowych, zamiast godzin odjazdów będą tylko godziny braku odjazdów i życzenia miłej podróży.

FeelFree, 04.03.2021 11:38

Tylko aby odpowiedzieć na te pytanie wypada najpierw rozważyć: czy można sobie dzisiaj wybierać w Gminie Andrychów ustrój polityczny? I ile ma obecnie obowiązujący wspólnego z demokracją, ile z qasi-demokracją, ile z krypto-autokracją, a ile z autokracją?

FeelFree, 04.03.2021 11:34

A co lepsze: jeżdżące według rozkładu fantazji ich kierowców busy Janiso, które jadą jeśli się akurat nie zepsują , czy napędzane wodorem, klimatyzowane busy z Andrychowa, które kursują tylko w snach wójta Żaka, czy może jednak Komunikacja Beskidzka i MZK Kęty?

Skalpel, 02.03.2021 18:49

Niewiadomo co lepsze: brak ekskluzywnego przystanku i kursujące autobusy czy super przystanek i brak autobusu ?