reklama

Trwa remont ul. Długiej, na razie lepiej omijać tę ulicę

, Gospodarka, Wiadomości, 22.04.2021 09:30,
Utrudnienia na ulicy Długiej w Targanicach potrwają jeszcze kilka tygodni.
Trwa remont ul. Długiej, na razie lepiej omijać tę ulicę

Od kilku miesięcy prowadzona jest przebudowa 1 kilometra ul. Długiej w Targanicach. Inwestycję wykonuje firma Eurovia Polska za 2, 4 mln zł. Powiat wadowicki otrzymał dotację z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 1, 6 mln zł.

Droga ma być gotowa do końca maja. Do tego czasu lepiej omijać tę ulicę. Zresztą wyznaczone są objazdy. Jedynie mieszkańcy mogą dojeżdżać do posesji, ale w trakcie prowadzonych prac warunki na Długiej, jak widać na zdjęciu, są bardzo trudne.

- Na Długiej nie tylko zostanie położona nowa nawierzchnia, ale i jezdnia na całej szerokości zostanie poszerzona do 5,5 metrów. Dodatkowo, w ramach przebudowy zostaną wykonane m.in. nowe zjazdy z kostki brukowej oraz kanalizacja deszczowa. Wzdłuż lewej krawędzi jezdni powstanie chodnik o szerokości dwóch metrów z miejscowymi zawężeniami – poinformowała wicestarosta Beata Smolec.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy