reklama
reklama

Okradał sklepy, wpadł w ręce policjantów

Na sygnale, Wiadomości, 21.04.2021 14:00,
Policjanci zatrzymali mieszkańca, który dokonał dwóch kradzieży sklepowych.
Okradał sklepy, wpadł w ręce policjantów
Jak informuje nas policja, kilka dni temu dyżurny wadowickiej komendy otrzymał informację, że do jednej z placówek handlowych w Wadowicach wszedł mężczyzna, który w tym dniu najprawdopodobniej dwukrotnie okradł inny sklep na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej.

- Skierowani na miejsce policjanci dotarli w samą porę, gdyż mężczyzna próbował uciec ze sklepu. Mieszkaniec województwa śląskiego został zatrzymany. Funkcjonariusze potwierdzili, że to właśnie ten 30-latek dokonał w tym dniu dwukrotnej kradzieży w jednej z kalwaryjskich placówek handlowych. Jego łupem padły artykuły spożywcze i przemysłowe o łącznej wartości ponad 1200 złotych. W trakcie kontroli osobistej mężczyzny policjanci znaleźli środki odurzające w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci ujawnili pewne ilości marihuany – informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży (art. 278 KK) oraz zarzut posiadania środków odurzających (art. 62 UPN), do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Mężczyzna był wcześniej karany za podobne przestępstwa.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy