reklama
reklama

Tabliczki z numerami domów do odbioru

Gospodarka, Wiadomości, 30.06.2023 11:20, red
Mieszkańcy pięciu miejscowości w gminie Wadowice mogą odbierać nowe tabliczki z numerami domów.
Tabliczki z numerami domów do odbioru
Niedawno informowaliśmy o sytuacji w kilku miejscowościach gminy Wadowice. Poczta Polska zagroziła, że nie będzie dostarczać listów, jeśli mieszkańcy nie zaktualizują swoich adresów zamieszkania - po wprowadzeniu nazw ulicy i nowych numerów domów.

Wszystko to efekt wprowadzenia nowych nazw ulic w miejscowościach: Stanisław Górny, Wysoka, Barwałd Dolny, Klecza Górna i Klecza Dolna.

Lokalne wadowickie władze zabrały się za rozwiązywanie tego problemu. Nie czekając na mieszkańców, magistrat zamówił dokładnie 2059 z nowymi numerami domów. Tabliczki są już gotowe - można je odbierać u sołtysów - szczegóły na ogłoszeniach poniżej.

Bez względu na nowe tabliczki, obowiązek zgłoszenia nowego adresu do banku i innych instytucji spoczywa na właścicielu nieruchomości.źródło: UM Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy