reklama
reklama

Morderstwo i samobójstwo. Prokuratura wszczęła śledztwo

Na sygnale, Wiadomości, 30.06.2023 09:17,
Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa 41 – letniej mieszkanki gminy Chełmek.
Morderstwo i samobójstwo. Prokuratura wszczęła śledztwo
Jak już informowaliśmy, w czwartek (29.06), po godzinie 11:00 w domu jednorodzinnym w gminie Chełmek niedającą oznak życia kobietę z ranami klatki piersiowej odnalazła rodzina. Chwilę później śledczy otrzymali informację od maszynisty pociągu jadącego trasą Oświęcim - Chełmek o zwłokach mężczyzny znajdujących się przy torowisku w miejscowości Bobrek. Okazało się, że to ciało 42 – letniego męża denatki.

- Na miejscach obu tragicznych zdarzeń śledczy z oświęcimskiej komendy Policji oraz prokuratorzy przeprowadzili szczegółowe oględziny. Zwłoki denatów zostały zabezpieczone do sekcji.
Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że zabójstwa kobiety dokonał jej mąż, który następnie popełnił samobójstwo. Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu w tej sprawie wszczęła śledztwo. - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy