reklama
reklama

Z OSTATNIEJ CHWILI: do Centrum Medycznego UNO-MED wróciła OKULISTYKA!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.06.2023 11:31,
Na przestrzeni ostatnich kilku lat dostawaliśmy o to wiele pytań i nareszcie…UDAŁO SIĘ! Po kilku latach wracają do Centrum Medycznego UNO-MED konsultacje OKULISTYCZNE.
Z OSTATNIEJ CHWILI: do Centrum Medycznego UNO-MED wróciła OKULISTYKA!

Początkiem czerwca otworzyliśmy się w nowej lokalizacji - vis-à-vis poprzedniej placówki, ale teraz możemy pochwalić się znacznie większą powierzchnią (ponad 300m), a co za tym idzie ciągle POSZERZAMY NASZĄ OFERTĘ SPECJALISTÓW.

Jednym z doświadczonych i uznanych specjalistów, który będzie u nas przyjmował jest dr n.med. Piotr Oleksy. Część z Was na pewno kojarzy to nazwisko, bowiem Pan Doktor leczył u nas już pacjentów - tym bardziej cieszy nas Jego powrót.


Dr n.med Piotr Oleksy

✔ w latach 2007 – 2014 pracował w Szpitalu Uniwersyteckim UJ w Krakowie,

✔ schorzeniami siatkówki w tym AMD zajmuje się od początku swojej kariery zawodowej. Doświadczenie zdobył w trakcie specjalizacji w Klinikach w kraju oraz na stażach w wiodących ośrodkach Europejskich,

✔ jest autorem i współautorem wielu artykułów drukowanych w czasopismach naukowych w kraju i zagranicą oraz referatów wygłaszanych na międzynarodowych Sympozjach.

✔ w 2013 roku z wyróżnieniem obronił pracę doktorską pt: „Charakterystyka kliniczna i standaryzacja postępowania u pacjentów z rozpoznanym ograniczonym naczyniakiem naczyniówki” za co w 2014 roku otrzymał nagrodę Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego im. Prof. Marka Sycha.Najbliższy termin konsultacji: PONIEDZIAŁEK, 3 lipca 2023 r.

Nasze Centrum Medyczne UNO-MED to wielospecjalistyczna OPIEKA MEDYCZNA.

Zapraszamy również na wizyty do specjalistów: kardiolog, dermatolog, urolog, laryngolog, psychiatra, dietetyk.


Nasze usługi poszerzyliśmy o STREFĘ BEAUTY, w której czekają na Państwa: trycholog, podolog, linergistka, a także zabiegi RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ.

W celu rezerwacji terminu wizyty prosimy o kontakt z rejestracją: tel. 886-450-437

Andrychów, ul. Krakowska 93a- artykuł sponsorowany -

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy