reklama

Stary szpital znika z powierzchni ziemi [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 16.03.2023 14:30, red
Na teren szpitala wjechał ciężki sprzęt.
Stary szpital znika z powierzchni ziemi [FOTO]
W połowie wakacji mają zakończyć się prace związane z rozbiórką starych budynków Szpitala Powiatowego w Wadowicach przy ulicy Karmelickiej. Prace trwają już od kilku tygodni. Do tej pory koncentrowały się na demontażu urządzeń i materiałów wewnątrz budynku.


W czwartek (16.03) na teren szpitala wjechał ciężki sprzęt i rozpoczęło się wyburzanie szpitalnych budynków.

Na razie nie wiadomo, co powstanie w miejscu szpitala. - Koncepcji co powstanie w tym miejscu jest kilka, na razie jednak koncentrujemy się na już rozpoczętych dużych inwestycjach, czyli m.in. nadbudowie pawilonu „E” nowego szpitala, budowie hal sportowych przy I LO w Andrychowie oraz CKZiU Nr 2 w Wadowicach a także – co oczywiste – pracach na drogach powiatowych - przekonują władze powiatu wadowickiego.

foto; Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy