reklama

Sprzęt za 120 tysięcy z WOŚP trafił do wadowickiego szpitala [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 04.02.2019 19:00,
Sprzęt za 120 tysięcy z WOŚP trafił do wadowickiego szpitala [FOTO]
Kolejna dostawa sprzętu medycznego z Fundacji Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy dla wadowickiego szpitala. Tym razem urządzenia medyczne trafiły na Oddział Dziecięcy oraz Oddział Noworodków i Wcześniaków.

Dla Szpitala został przekazany sprzęt o szacunkowej wartości ponad 120 tys. zł, m.in. fotele typu leżanka (20 szt.), aparat do nieinwazyjnego wspomagania oddechu, lampa do fototerapii, bilirubinometr, kardiomonitory (2 szt.),

W najbliższych dniach zostanie dostarczony następujący sprzęt medyczny: ciepłe gniazdko (2 szt.), pulsoksymetr (5 szt.), stanowisko do resuscytacji.

- Podziękowania w dużej mierze należą się nie tylko Fundacji, ale również wszystkim osobom zaangażowanym w akcję. To gest ogromnej dobroci i bezinteresowności – podkreśla dyrekcja ZZOZ w Wadowicach.


foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 05.02.2019 10:48

Wszystkie poniższe pytania dotyczą WOŚP.

aleocochodzi, 05.02.2019 10:46

Czyli łącznie za ile złotych szpital wadowicki otrzymał sprzętu w 2018 roku? A ile pieniędzy zostało zebranych w powiecie wadowickim w 2018 roku? Jaka jest różnica między zebraną kwotą a wartością otrzymanego sprzętu?