reklama
reklama

Prace na budowie ronda potrwają jeszcze kilka miesięcy

Gospodarka, Wiadomości, 08.03.2023 07:50, red
Budowa kosztuje ponad 12 mln zł.
Prace na budowie ronda potrwają jeszcze kilka miesięcy

Rondo w Andrychowie na drodze krajowej nr 52 wybudowane zostało w trzy miesiące, a rondo w Czańcu na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 52 z drogą powiatową Czaniec - Andrychów?

Prace w Czańcu trwają od połowy listopada i końca nie widać. Kierowcy skarżą się na coraz więcej utrudnień z tym związanych. Prace prowadzone są cały czas tylko w jednym miejscu na drodze dojazdowej od strony Andrychowa w jej rejonie.. Aż strach pomyśleć, co może się dziać w tym miejscu, kiedy prace rozpoczną się na drodze krajowej nr 52.

Niestety, jeśli chodzi o termin zakończenia budowy ronda nic się nie zmienia: sierpień tego roku.

Koszt inwestycji to 12 062 385,24 zł. Budowę wykona firma Eurovia Polska. Zakres inwestycji jest też większy niż przy budowie ronda w Andrychowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy