reklama
reklama

Wiadomo kto będzie dyrektorem przedszkola w Andrychowie na kolejną kadencję

MAGAZYN, Wiadomości, 07.03.2023 16:30, red
Rozstrzygnięty został konkurs na dyrektora placówki.
Wiadomo kto będzie dyrektorem przedszkola w Andrychowie na kolejną kadencję
W tym roku kończy się pięcioletnia kadencji dyrektorów czterech placówek oświatowych podległych pod Urząd Miejski w Andrychowie – w przedszkolach nr 2 i 5 w Andrychowie, a także Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie i w Zespole Szkół Samorządowych w Zagórniku.


Nowi dyrektorzy wyłonieni zostaną w konkursach ogłoszonych przez władze miasta. Na początek ogłoszony został konkurs na stanowisko dyrektora przedszkola nr 2 przy ulicy Metalowców w Andrychowie.

Konkurs został już rozstrzygnięty. Dyrektorem na kolejną kadencję wybrana została dotychczasowa szefowa tej placówki Barbara Rakowska. Jej kadencja potrwa do 31 sierpnia 2028 roku.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy