reklama

Strażacy ogłosili zrzutkę na nowy samochód

, Na sygnale, Wiadomości, 07.03.2023 14:40,
Zakup nowego wozu to olbrzymi wydatek.
Strażacy ogłosili zrzutkę na nowy samochód
Strażacy ochotnicy z OSP Jaszczurowa w gminie Mucharz starają się o zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki.

- Nasz STAR 244, ma już swoje lata i niestety wymaga nieustannych napraw, które generują kolejne koszta. Samochód z racji swojego wieku i ciągłej eksploatacji nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa mieszkańcom i ratownikom biorącym udział w akcjach. Dlatego też chcemy kupić nowy wóz - informują druhowie.

Zakup nowego wozu to jednak olbrzymi wydatek. Potrzeba na ten cel ponad pół mln zł. Urząd Gminy w Mucharzu zabezpieczył na ten cel 200 tys. zł, ale to ciągle zbyt mało. Strażacy zapowiadają, że jednostka będzie występować także o inne dofinansowania.

Ogłosili także zrzutkę na stronie https://zrzutka.pl/mjt

- Będziemy wdzięczni za wszystkie wpłaty - i te duże, i te małe, każda z nich jest dla nas niezwykle ważna. Dzięki Wam przybliżamy się do nabycia nowego wozu - apelują strażacy ochotnicy z OSP Jaszczurowa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy