reklama

Po co urząd w Andrychowie kupuje skuter śnieżny?

Gospodarka, Wiadomości, 15.08.2023 13:17, red
Na koszenie traw przy drogach i remonty dróg nie ma pieniędzy, a na skuter są - oburza się jeden z mieszkańców.
Po co urząd w Andrychowie kupuje skuter śnieżny?
Kilka dni temu informowaliśmy o nietypowym zakupie realizowanym przez Urząd Miejski w Andrychowie. Urząd chce kupić skuter śnieżny.

Nie wszyscy są zachwyceni. - Na koszenie traw przy drogach nie ma pieniędzy. Na remonty dziurawych dróg nie ma pieniędzy. Ale na skuter są! Przecież to jest skandal – to tylko jedna z opinii, jakie pojawiają się w tej sprawie.

Po co urzędowi skuter śnieżny? Jak się dowiadujemy, plan zakupu takiego pojazdu ujęty jest w projekcie „Pańska Góra – kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnej i parkowej”. Projekt ten dobiega właśnie końca. Na Pańskiej Górze wybudowano cały system nowych alejek i ścieżek spacerowych.

Skuter ma być wykorzystywany w zimie m.in. wytyczania tras do narciarstwa biegowego. To ma być także jedna z atrakcji na Pańskiej Górze.

Pojazd może kosztować nawet 100 tys. zł, a ostateczna cena będzie znana po rozstrzygnięciu przetargu. Koszty pokryte zostaną z dotacji, jaką gmina pozyskała na rewitalizację Pańskiej Góry.


foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

znanywmiescie, 16.08.2023 04:42

Do kompletu jeszcze muszą kupić skuter wodny żeby było czym poszaleć na sadzawce Anteckiego. Andrychów-miasto utkane z atrakcji.

Polityk, 15.08.2023 20:46

No tak wyorana atrakcyjenka głodna jest zabawek

Obserwator, 15.08.2023 12:57

I po co się tak buntujecie. Znowu burmistrz przed wyborami powie Wam to co chcecie usłyszeć , Wy uwierzycie, za 5 lat wyjedzie do Krakowa, a Wy będziecie jęczeć, że kolejny raz się daliście nabrać.

Zibi33, 15.08.2023 12:31

Andrychów to nie Szczyrk czy Brenna pokrywa śnieżna jest bardzo mała i utrzymuje się bardzo krótko po prostu szukanie usprawiedliwienia dla idiotycznych pomysłów . Trasa do narciarstwa biegowego widział w ogóle ktoś jak ją się przygotowuje i jaka pokrywa śnieżna powinna być no to zimą na Magurkę Wilkowicką proponuję się wybrać , zapomnieliście baranki ratraka kupić