reklama

Pizzeria z Kęt zbiera na przetrwanie i zaprasza do testowania posiłków

, Gospodarka, Wiadomości, 19.01.2021 13:32, red
Kolejna restauracja otwiera się dla gości.
Pizzeria z Kęt zbiera na przetrwanie i zaprasza do testowania posiłków
Kolejna restauracja - tym razem pizzeria TABIA w Kętach - otwiera swoje podwoje dla gości, mimo wprowadzonych przez rząd obostrzeń i zakazów. Czynna jest od wtorku (19.01).

W ten sposób lokal walczy o przetrwanie. Jednocześnie na portalu zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę na ratowanie pizzerii: (https://zrzutka.pl/dg7626)


Jednocześnie właściciele lokalu zapraszają do restauracji na.... testowanie jakości posiłków.

- Każdy z Was będzie naszym pracownikiem ds. testowania jakości posiłków. Umowa o dzieło będzie podpisana w dniu wizyty o danej godzinie. Każdy kto chce wytestować nasze posiłki jest mile widziany od jutra według standardowych godzin otwarcia Pizzerii. Umowa wygasać będzie w momencie zakończenia małej ankiety oceniającej. Każdy zobowiązany będzie do zakupienia dań do testowania. Wynagrodzenie to 1 zł ????. Serdecznie zapraszamy do współpracy

- czytamy na stronie pizzerii.

W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki zasugerował, że być może w lutym zniesione zostaną restrykcje dla branży gastronomicznej, hotelarskiej i siłowni i będą mogły one ponownie działać stacjonarnie. Powiedział, że w ciągu najbliższych 10 dni rząd chce opracować we współpracy z przedstawicielami branż protokoły ich działania w okolicznościach pandemicznych.

- Myślę, że będziemy chcieli te protokoły w lutym - ale trudno mi powiedzieć, od którego lutego - wdrażać w życie - stwierdził Mateusz Morawiecki.

W poniedziałek otwarta została również restauracja "Na Starym Tartaku" w Andrychowie.

Więcej na ten temat

Lokal został otwarty dla gości. #otwieraMy

Opublikowany przez MamNewsa.pl Poniedziałek, 18 stycznia 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy