reklama
reklama

Otwarcie Galerii Andrychów. A co z rondem?

Gospodarka, Wiadomości, 25.11.2021 13:05, DK / WB
Przy okazji otwarcia Galerii Andrychów przeprowadziliśmy kilka rozmów.
Otwarcie Galerii Andrychów. A co z rondem?
Ile podatków trafi do kasy gminy z podatków od nieruchomości na terenie galerii, kiedy wybudowane zostanie rondo na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Białą Drogą, ile osób znalazło pracę w galerii?

Właścicielem Galerii Andrychów są dwie potężne międzynarodowe firmy, Acteeum i Equilis, znane z dużych projektów developerskich i nieruchomości komercyjnych w Europie.

W Galerii działać będą głównie sklepy sieciowe. W sumie ponad sklepów, 24 tys. m2 powierzchni najmu i 680 miejsc parkingowych.

Zobaczcie nagranie.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 26.11.2021 10:02

Galeria otwarta burmistrz się cieszy a zafundował mieszkańcą komunikacyjny koszmar , inwestycja prywatna kasę będą trzepać sieciówki przyczyni się to niewątpliwie do upadku pewniej ilości sklepów prowadzonych przez Andrychowian. Może się cieszy bo być może udało się "przytulić" tam jaką bliżej nie określoną sumkę. Gawiedź jednak jest tak bardzo zmanipulowana że nie dostrzega rzeczywistości

Skalpel, 25.11.2021 22:19

Tam nawet przejścia dla pieszych nie ma. Tak nasze władze dbają o bezpieczeństwo. Tylko lans się liczy, ale niestety pięknym uśmiechem a nie czynami wygrywa się wybory. The Show Must Go On. W związku z bieżącą wycinką na pańskiej "Żak na trak"

oshin22, 25.11.2021 12:21

Kampania wyborcza czy zwykły lans ? PS Nie głosuję na Żaka ;-)