reklama
reklama

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez policję

Na sygnale, Wiadomości, 24.11.2021 10:55,
Mężczyzna wpadł podczas awantury domowej.
Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez policję

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 43 – letniego mieszkańca Kęt.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w niedzielę (21.11) w Kętach. Po godzinie 6 dyżurny Komisariatu Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Kęt.

- Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie czynności policjanci ustalili, że jednym z uczestników głośnej wymiany zdań jest 43 – latek od kilku tygodni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia ośmiu miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwa kryminalne - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

źródło: KPP Oświęcim


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy