reklama

Akademia Nauki Piątka z Plusem zaprasza na zajęcia z programowania i na zajęcia kreatywne/plastyczne

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.12.2021 07:45,
Zapraszamy Małych Informatyków, którzy od najmłodszych lat, chcą szkolić się w tworzeniu gier, animacji oraz prostych programów komputerowych. Nasze zajęcia dedykowane są dla dzieci od 6 roku życia. Zajęcia odbywają się w grupach liczących do sześciu osób, podzielonych według wieku.
Akademia Nauki Piątka z Plusem zaprasza na zajęcia z programowania i na zajęcia kreatywne/plastyczne

Warsztaty kreatywne dedykowane są dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Na zajęciach Mali Artyści tworzą własne obrazy, wykonują własnoręcznie mydełka, ozdabiają ramki, przygotowują prace tematyczne. Na warsztaty nie przynosimy przyborów - wszystko zapewnia Akademia Nauki.

Zajęcia prowadzone są w “kreatywnej sali”, tutaj dzieci nie siedzą sztywno przy stolikach, ale na mięciutkich i wygodnych poduchach. Sala swoim wyglądem pobudza wyobraźnię i inspiruje do działania. Zajęcia odbywają się w grupach liczących do dziesięciu osób, podzielonych według wieku.

Warsztaty kreatywne oraz z programowania ruszają od 1 grudnia. Zajęcia trwają 60 minut, ich koszt to 25 zł.

Akademia Nauki Piątka z Plusem znajduje się przy ul. Krakowskiej 56 w Andrychowie.

Serdecznie zapraszamy do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji pod nr telefonu 501 195 798, na naszym fb @piatkazplusem oraz na stronie www.5zplusem.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy