reklama
reklama

UWAGA. Na przejeździe na drodze krajowej nie działają rogatki

Na sygnale, Wiadomości, 23.11.2021 19:30,
Do awarii doszło we wtorek (23.11). Trzeba zachować ostrożność.
UWAGA. Na przejeździe na drodze krajowej nie działają rogatki
O awarii rogatek na przejeździe kolejowym w Barwałdzie Średnim na drodze krajowej nr 52 poinformowali autorzy profilu "Linia Kolejowa 117 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko-Biała Główna""

Szanowni Państwo,
Drodzy kierowcy i wszyscy
uczestnicy ruchu drogowego!
Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na przejeździe kolejowym w Barwałdzie Średnim na drodze krajowej nr 52. Doszło tam do awarii sygnalizacji i rogatek na przejeździe kolejowym. Miejsce jest oznakowane poprzez ustawienie znaku drogowego "B-20" (STOP), jednak z naszych obserwacji wynika, że kierowcy w większości ignorują oznakowanie.

Przypominamy równocześnie, że po całej Linia Kolejowa 117 kursują już pociągi, a byłoby szkoda by przez brawurę i nieostrożność doszło do tragedii. Prosimy w miarę możliwości o udostępnianie informacji, tak by dotarła do jak największego grona odbiorców. Apelujemy o rozwagę i zdrowy rozsądek, zwłaszcza w tym miejscu.
Na miejscu jest już obecny patrol z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Mamy nadzieję, że usterka zostanie usunięta jak najszybciej.

- czytamy we wpisie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 24.11.2021 05:34

Te rogatki się psuja notorycznie chyba co 2 tygodnie.