Od rana McDonald's w Andrychowie już kusi klientów [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 28.11.2020 08:15,
To pierwsza restauracja tej znanej sieci w Andrychowie.
Od rana McDonald's w Andrychowie już kusi klientów [FOTO]

Od soboty (28.11) czynna jest już restauracja McDonald's w Andrychowie, której budowa wzbudzała w ostatnich miesiącach spore zainteresowanie w mieście. To nie dziwi, wszak to pierwsza restauracja tej znanej sieci w Andrychowie. Jak udało nam się dowiedzieć, budowa podobnych lokali planowana jest także w sąsiednich miastach m.in. w Wadowicach.

Oczywiście, z powodu wprowadzonych przez rząd ograniczeń, w Andrychowie na razie dostępna będzie jedynie usługa na wynos. Lokal jest czynny codziennie od 6:00 do 24:00.

W podobny zresztą sposób – z jedzeniem na wynos - muszą działać obecnie inne restauracje w Polsce. Póki co nie wiadomo, kiedy rząd ponownie zezwoli na działalność restauracji w tradycyjny sposób, ale raczej nie nastąpi to w najbliższych tygodniach.
Dodajmy, że od soboty, 28 listopada otwarte będą wszystkie sklepy, także w galeriach handlowych, które od wielu tygodni były zamknięte z powodu ograniczeń wprowadzonych przez rząd. To akurat nie dotyczyło Andrychowa, ale np. w Kętach czy w Bielsku-Białej część sklepów była zamknięta w ostatnim czasie. Teraz mogą znowu działać bez problemów.

W galerii Park Handlowy Kęty od przyszłego tygodnia otwarte będą nieczynne ostatnio:
KS Sport
KIK
TXM
Martes Sport
TXM
Neonet
CCC
Tedi
Dago Plus

Najbliższa niedziela (29 listopada) jeszcze nie będzie handlowa, ale już trzy kolejne – 6,13, 20 grudnia – tak. W piątek zapadła ostateczna decyzja, że również niedziela 6 grudnia w Polsce będzie niedzielą handlową.
McDonald's w Andrychowie, foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tipacz, 28.11.2020 10:15

Smacznego.

eGzu, 28.11.2020 09:00

@starymoher Smakuje im?

starymoher, 28.11.2020 08:58

Nie mogę zrozumieć co ludzie widzą nadzwyczajnego w bułce z mielonym.Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.