Alimenciarz wpadł w ręce policjantów

, Na sygnale, Wiadomości, 27.11.2020 09:23,
Nie płacił na dziecko, to teraz na koszt podatników 3 lata posiedzi w więzieniu.
Alimenciarz wpadł w ręce policjantów

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 31 – letniego mieszkańca powiatu krakowskiego. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Kilka dni temu w trakcie prowadzonych czynności zatorscy policjanci ustalili, że w jednym z domów jednorodzinnych znajdujących się na terenie Zatora ukrywa się poszukiwany mężczyzna. Aby zweryfikować ustalenia funkcjonariusze udali się pod typowany adres, gdzie zatrzymali 31 – letniego mieszkańca powiatu krakowskiego.

Mężczyzna, który był poszukiwany od kilku miesięcy przez Sąd oświęcimski oraz Sąd krakowski, wprost z policyjnej celi trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi następne trzy lata.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

moganus, 28.11.2020 11:21

Ja się pytam co ze sprawą "motycyklistów " z Andrychowa - mam nadziej ze powinni miec postawione zarzuty za składanie fałszywych zeznań oraz próbę pobicia . Koleś mógł iść do więzienia przez ich głupotę ! Jak się okazuje "nożownik" to grzybiarz który bronił się kozikiem będąc duszonym przez młodego Ś ( temu młody Ś ma poranioną rękę ).

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 28.11.2020 05:32

Rewelacyjne odkrycie śledczych mężczyzna nie jest ojcem dzieci za które miał płacić alimenty. Sprawa ma drugie dno :)