reklama

Nowy prezes spółdzielni mieszkaniowej w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 22.02.2023 09:00, GM
We wtorek (21.02) wieczorem Rada Nadzorcza dokonała wyboru nowego prezesa Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Nowy prezes spółdzielni mieszkaniowej w Andrychowie

Po rezygnacji dotychczasowej prezes Bogumiły Zacny-Sporysz, która kierowała Andrychowską Spółdzielnią Mieszkaniową od 33 lat, nowym prezesem został Tomasz Mikołajek.

Nowy prezes pracuje w administracji andrychowskiej spółdzielni od 2005 roku. Ostatnio był członkiem zarządu spółdzielni. Prezesurę obejmie 1 marca. W najbliższych dniach dojdzie do przekazania obowiązków.

Od marca na czele spółdzielni stał będzie trzyosobowy zarząd: Tomasz Mikołajek, Janusz Własiński i Agnieszka Brońka

Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zarządza 67 budynkami mieszkaniowymi, w którym znajduje się 3520 mieszkań. Do tej pory spółdzielnia miała 8 prezesów. Tomasz Mikołajek będzie dziewiątym prezesem w historii spółdzielni.


Bogumiła Zacny-Sporysz kierowała ASM od 1 października 1989 roku. Po rezygnacji przechodzi na emeryturę. W najbliższych dniach przekaże obowiązki swojemu następcy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 22.02.2023 12:14

O byłej już Pani prezes można napisać krótko....... Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Oby nowy prezes to kontynuował. Pani Bogusia zrobiła naprawdę kawał dobrej roboty jako PREZES ASM.