reklama
reklama

Wysypią śnieg w knajpie i się zacznie. W sobotę szalona impreza na Czarnym Groniu

Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 24.02.2023 10:47,
Przejazd Przez Knajpę 2023 już w najbliższą sobotę.
Wysypią śnieg w knajpie i się zacznie. W sobotę szalona impreza na Czarnym Groniu

Za kilka dni odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w Czarnym Groniu w Rzykach - Przejazd Przez Knajpę 2023, które w tym roku organizowane jest wspólnie
z największym producentem sprzętu narciarskiego na świecie - marką ATOMIC.

To unikalne w skali kraju i świata show odbędzie się już w sobotę, 25 lutego. Specjalnie na ten dzień, do Knajpy ma stoku wwożone zostają kilogramy śniegu, a przez sam jej środek zostaje wytyczona trasa.

Na czym polega rywalizacja? Zawodnicy wjeżdżają na nartach / deskach snowboardowych przez drzwi do knajpy i wyjeżdżają balkonem, wykonując przy tym tricki, jednocześnie rywalizując ze sobą i walcząc o atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Impreza od lat przyciąga najlepszych zawodników freestylu, którzy przyjeżdżają do Czarnego Gronia pokazać swoje umiejętności przed sędziami oraz widzami.

Pula tegorocznych nagród przekracza 20.000 zł.


Organizatorzy przygotowali jeszcze miejsce dla chętnych chcących spróbować swoich sił w tej rywalizacji.

Czujesz że mógłbyś lub mogłabyś zmierzyć się z najlepszymi? Adrenalina to Twoje drugie imię? Masz już ciarki kiedy to czytasz? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwie możliwości otrzymania Dzikiej Karty, uprawniającej do oddania skoków z naszego knajpowego dropa! Dodaj materiał pokazujący swoje umiejętności na Instagram oznaczając go @TigerSnowparkCzarnyGroń @CzarnyGroń @grupapingwina oraz tagując #KNAJPA 2023. Zespół sędziów oceni Twoje umiejętności.

Serdecznie zapraszamy również widzów, którzy będą mieli okazję podziwiać efektowne popisy zawodników z widowni ustawionej pod zeskokiem.

- informuje Czarny Groń.

Organizatorzy zapewniają niesamowitą atmosferę, adrenalinę i niezapomniane wrażenia, a po wszystkim zaplanowane jest afterparty w Knajpie.

Program wydarzenia:
9:00 - 12:00 Wydawanie numerów

12:00 - 15:00 Jam Session w Tiger Snowpark z nagrodami za tricki oraz dzikimi kartami dla najlepszych .

17:00 Wydanie numerów startowych na Przejazd Przez Knajpę osobom które otrzymały dzikie karty

18:00 - 19:30 Przejazd Przez Knajpę [NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWA CZĘŚĆ EVENTU]

20:00 Rozdanie nagród
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy