reklama
reklama

Nowe centrum handlowe w Andrychowie rośnie w oczach

Gospodarka, Wiadomości, 22.02.2024 21:00, eł
Będą tam trzy lokale.
Nowe centrum handlowe w Andrychowie rośnie w oczach

Za działającym od niedawna barem szybkiej obsługi KFC w Andrychowie wre praca przy budowie nowego obiektu. Zostanie on połączony z dwoma już istniejącymi budynkami. Jeszcze w tym roku powinno rozpocząć tam działalność niewielkie centrum handlowe o roboczej nazwie Andrychovia.

Inwestorem jest krakowska spółka T-L 2 INVEST, a generalnym wykonawcą firma MM KrakProjekt z siedzibą w Paszkówce. Prace budowlane mają potrwać do września tego roku, ale niewykluczone jest, że zostaną zakończone wcześniej. Budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna Probinvest Enterprise z Krakowa, która ma na koncie projekty wielu bloków, domów jednorodzinnych, hoteli i innych obiektów w różnych miastach. Jej dziełem jest również projekt apartamentowca Starowiejska, który powstaje w Andrychowie.

W centrum handlowym Andrychovia będą się mieścić trzy lokale handlowe. Wedle ubiegłorocznych informacji, mają tam działać sklepy sieciówek Pepco, RTV Euro AGD oraz mało jeszcze znanej w naszym kraju drogerii dm. Nie mamy wieści od inwestora, czy coś się w tej kwestii zmieniło.

Foto: Edyta Łepkowska, wizualizacje: ML CAPITAL GROUP

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ca-ro, 23.02.2024 01:36

Oby nie był tak jak przy budowie KFC ,parking przed KFC był cały wyłożony kostką ,a po oddaniu została spora część bez kostkim którą rozebrano w czasie budowy