reklama
reklama

Nowa linia autobusowa z Andrychowa już od 1 kwietnia. Podajemy rozkład jazdy

Gospodarka, Wiadomości, 30.03.2022 15:34, eł
Będzie po osiem kursów w jedną stronę.
Nowa linia autobusowa z Andrychowa już od 1 kwietnia. Podajemy rozkład jazdy

Kilkakrotnie zapowiadaliśmy uruchomienie nowej linii autobusowej, która połączy Andrychów ze Spytkowicami, a także kilkoma innymi miejscowościami na trasie, w tym z Zatorem. Teraz już wiadomo, że zacznie ona działać 1 kwietnia. I nie jest to bynajmniej primaaprilisowy żart!

Organizatorem nowej linii komunikacyjnej jest samorząd województwa małopolskiego. Ruszy ona dzięki dofinansowaniu z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych. Ogłoszony jakiś czas temu przetarg na operatora przewozów wygrała firma Bus Janiso z Roczyn.

Kursy na trasie z Andrychowa do Spytkowic przez Wieprz i Zator mają się odbywać tylko od poniedziałku do piątku. Będzie ich po osiem w każdą stronę. Poniżej publikujemy rozkłady jazdy.Foto: E. Łepkowska


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zmartwiony, 31.03.2022 06:00

NIE!! Zakupom w Leroy Merlin. Właściciele tej firmy nadal z Putinem robią interesy, nie przeszkadza im zabijanie dzieci i kobiet w Ukrainie. Większość firm honorowo wyszła z Rosji, nie wspierajmy cwaniaków co dorabiają się na wojnie. Najbliższy sklep tej firmy jest w nowej galerii Andrychów.