reklama

Nie tak powinno wyglądać to osiedle [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 18.04.2021 19:29, DK
Mimo iż ceny mieszkań idą w górę z każdym miesiącem, deweloperzy nie kwapią się aby zapewnić mieszkańcom tego osiedla dobre warunki bytowania.
Nie tak powinno wyglądać to osiedle [FOTO]

Chodzi o osiedle przy ul. Stefana Batorego w Wadowicach, które (pomimo upływu lat) nadal wygląda w niektórych miejscach jak plac budowy.

Gmina dzierżawi parking deweloperowi, który powinien zadbać o teren, gdzie parkują pojazdy mieszkańców. Jednak deweloper tłumaczy się, że przecież tylko dzierżawi teren i nie musi go przebudowywać za własne pieniądze.

Sytuacja wygląda tak od powstania osiedla.

- Zawsze było błoto, dziury i za każdym razem w okresie wiosennym parking był „łatany” żwirem - mówią mieszkańcy osiedla Batorego w Wadowicach.

- TBS dzierżawi parking i ma za zadanie utrzymywać parking, zrobiliśmy koryta odwadniające. TBS póki co, nie ma w planach brukowania parkingu. Tyle co możemy zrobić to uzupełnianie dziur - odpowiada administrator budynku. - Ja nie widzę przeszkód aby rozmawiać z gminą w sprawie remontu parkingu - dodaje.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy