reklama

Nie nadążają ze sprzątaniem dróg przy budowie galerii w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 13.04.2021 17:27,
Uważajcie w rejonie budowanej galerii w Andrychowie. Na ulicach błoto!
Nie nadążają ze sprzątaniem dróg przy budowie galerii w Andrychowie

Niestety, to sytuacja nagminna. Ciężki sprzed wyjeżdżający z budowy galerii handlowej w Andrychowie codziennie solidnie zanieczyszcza błotem ul. Biała Droga, Przemysłową, a nawet Krakowską. We wtorek (13.04) drogi w okolicach pokryte były błotem. Na takiej nawierzchni łatwo wpaść w poślizg.

- Problemu by nie było, gdyby opony ciężarówek na bieżąco były myte przed wyjazdem z placu budowy na jezdnię – zwraca uwagę jeden z kierowców.

Zabłocona droga co prawa regularnie jest czyszczona, ale szybko sytuacja wraca do normy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

starymoher, 13.04.2021 17:42

Nie rozumiem dlaczego ,na budowie nie ma punktu mycia opon(zwykłym szlachem) przy wyjeździe z budowy.Obowiązuje to w na całym świecie i PL też.Ja bym tam postawił SM,albo Policję i żaden samochód z zabłoconymi kołami by nie wyjechał.