reklama
reklama

Marzy Ci się dom w spokojnej okolicy? Nowe osiedle domów w Zatorze

Gospodarka, Wiadomości, 19.05.2021 15:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Sprawdź koniecznie ofertę DDK Investments.
Marzy Ci się dom w spokojnej okolicy? Nowe osiedle domów w Zatorze
W Zatorze przy ulicy Porozumień Sierpniowych powstaje kompleksowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Doskonała lokalizacja, gdzie można poczuć spokój i bliskość natury mieszkając jednocześnie prawie w centrum Zatora.

Wspaniała alternatywa. Kup dom w cenie mieszkania.

Większość z nas stając przed wyborem mieszkania czy domu decyduję się na mieszkanie ze względu na cenę. Taki jest już zakorzeniony w nas stereotyp. Jednakże ceny naszych domów będą śmiało konkurować z cenami mieszkań. Dodatkowo do ceny mieszkania musimy doliczyć comiesięczny czynsz, którego mieszkańcy domów nie ponoszą.

Również wiele innych czynników decyduję że marzeniem Polaków jest jednak dom. Własny ogród, gdzie beztrosko bawią się dzieci? Słoneczny taras gdzie możemy odpocząć i się zrelaksować? Weekendowy grill z przyjaciółmi? To i wiele innych zalet, które są zarezerwowane dla mieszkania w domu.

W bryle budynku mieści się również garaż, nie musisz przemierzać dodatkowych tras aby dotrzeć do własnego samochodu, a zimą nie ma problemu z odśnieżaniem auta.

Czy to warunki które zaliczamy do luksusu? Nie, to po prostu przywileje posiadaczy własnego domu.

Dom jest również bardzo dobrą inwestycja. Jak wiemy ciągle nasilający się ruch turystyczny w Zatorze generuje coraz większą popyt na obiekty noclegowe. Wynajem krótkoterminowy domu przynosi większe przychody z wynajmu, co za tym idzie koszty inwestycji szybciej nam się zwracają. Nie trzeba nikogo przekonywać, że większość turystów wybierze możliwość pobytu w domu niż w mieszkaniu.

„Osiedle Porozumień” zlokalizowane będzie w zielonej i spokojnej dzielnicy Zatora. Blisko samego Centrum w malowniczej, pełnej zieleni przestrzeni, otoczonej zewsząd krajobrazem i stawami rybnymi z których Zator słynnie zaledwie 0,5 km od obszaru Natura 2000 – Dolina Dolnej Skawy.

Osiedle będzie usytuowane w Zatorze i będzie składać się z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, podzielonej na dwa etapy realizacji (I etap 8 domów i II etap 12 domów) Powierzchnia całkowita każdego z domów wynosi 151,6 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 86,4 m2 a z garażem 101,6,2m2

zator nowe domy

Budynek będzie zawierał 2 pełne kondygnacje wraz z przestrzenią użytkową na poddaszu.

Osiedle zostało zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne, przy jednoczesnym zastosowaniu najlepszych technologii budowlanych. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowym mieszkańcom szczególną uwagę zwróciliśmy na urbanistykę osiedla i zapewnienie naszym Klientom:

  • Komfortowej przestrzeni wokół domu – własny ogrodzony ogródek z tarasem
  • Wygodny dojazd bezpośrednio z drogi gminnej utwardzonej kostką
  • Własnego garażu z dodatkowym miejscem postojowym przed garażem
  • Bezpośrednia bliskość terenów zielonych

Niemal 90 m² to kawał nowoczesnej przestrzeni, którą można zaaranżować samodzielnie lub skorzystać z naszej oferty wykończenia „pod klucz” lub „pod projekt”. To morze możliwości, które pozwoli spełnić marzenie o własnym M. Bezpieczna okolica, elegancka architektura nawiązująca do tradycyjnych form oraz przemyślany rozkład pomieszczeń i sporo miejsca dla zmotoryzowanych to silne atuty przemawiające za wyborem jednego z kameralnych apartamentów na „Osiedlu Porozumieńw Zatorze.

Być może właśnie Ty i Twoja rodzina znajdziecie tutaj swoje miejsce na ziemi, swoją życiową przystań…

Wizualizację, standard techniczny, wykończenie oraz dostępność apartamentów sprawdzisz na naszej stronie: https://ddkinvestments.pl/

Planowane oddanie do użytkowania przełom 2021/2022.

Zapraszamy do współpracy:

E-mail: [email protected]
Telefon: 537 677 788
Adres: ul. Wrocławska 53c/25, 30-011 Kraków

Tak powstają nasze domy:

DDK Investments

zator domy na sprzedaż

zator mieszkania
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy