reklama

Odkrywanie nowych pierwiastków - tylko u „Skłodowskiej”

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.05.2021 16:20,
Masz duszę odkrywcy? Pragniesz rzetelnie przygotować się do matury i studiowania? Chcesz rozwijać swoje pasje? A może szukasz dopiero swojej drogi?
Odkrywanie nowych pierwiastków - tylko u „Skłodowskiej”

Andrychowskie Liceum „Skłodowskiej” to miejsce dla Ciebie!

Tu każdego dnia okrywamy nowe pierwiastki - pierwiastki nauki i sztuki, kreatywności i przedsiębiorczości, energii i radości.

Z nich budujemy Szkołę, w której prawdziwą miarą sukcesu są inspirujące relacje, życzliwość i zrozumienie. To one sprawiają, że z łatwością godzi się u nas osiągnięcia w olimpiadach i konkursach z działalnością w kole teatralnym i chórze szkolnym, z aktywnością sportową i realizacją pozaszkolnych marzeń.

Twoje ambicje, marzenia, Twoja energia, a może spokój, Twoja radość i wrażliwość, Twoja przebojowość a może skromność – to właśnie pierwiastki, które pragniemy odkrywać….

Zostań naszym odkryciem!
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy