reklama

Ciągle pada, podnosi się stan rzek [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 18.05.2021 07:20,
Po całodniowych opadach podnosi się stan rzek. Dwie rzeki w regionie we wtorek rano mają już przekroczony stan ostrzegawczy.
Ciągle pada, podnosi się stan rzek [AKTUALIZACJA]

Z monitoringu Instytutu Meteorologii wiadomo, że we wtorek (18.05) o 8 rano poziom ostrzegawczy przekroczony był niemal na wszystkich rzekach w regionie.

Stabilna była sytuacja na Skawie w Wadowicach, ale już w Suchej Beskidzkiej przed zaporą w Świnnej Porębie poziom rośnie z godziny na godzinę.

Do wtorku do popołudnia obowiązuje ostrzeżenie IMGW o intensywnych opadach deszczu: Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana całkowita wysokość opadu miejscami od 50 mm do 80 mm.

Poniżej dane z wtorku rano.

SKAWA, godz. 8:10
instytut meteo soła

WIEPRZÓWKA
wieprzówka poziom instytut meto

STRYSZAWKA
skawa sucha beskidzka

SOŁA
soła poziom rzeki
grafiki Krajowy Instytut Meteorologii

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy