reklama
reklama

Kolejna firma płaci pracownikom za zaszczepienie się

Gospodarka, Wiadomości, 08.05.2021 11:50, PG
500 zł brutto za zaszczepienie się.
Kolejna firma płaci pracownikom za zaszczepienie się

Jak już pisaliśmy, firma Maspex z Wadowic przygotowuje się do akcji szczepień zbiorowych w zakładach pracy dla swoich pracowników i ich rodzin. Zarząd firmy postanowił wypłacać 500 zł pracownikom, którzy już się zaszczepili oraz zaszczepią się w organizowanej akcji.


Okazuje się, że od kwietnia taką procedurę stosuje inna wadowicka firma - Metchem Spółka z o. o.

Jak przekazuje nam prezes firmy, Maciej Grabowski, Metchem nie organizuje zbiorowych szczepień, ale i tak wypłacane są pracownikom bonusy w postaci 500 zł brutto za zaszczepienie się.

- Chcemy zachęcić do szczepień, ponieważ kierownictwo firmy uważa że jest to najlepsza forma ochrony przed wirusem. Dla bezpieczeństwa pracowników i firmy zdecydowano się na taką zachętę – mówi nam prezes Maciej Grabowski.

Metchem zatrudnia prawie 250 pracowników. Jest firma specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych wykonywanych metodą wtrysku. Odbiorcami ich produktów są czołowe firmy z branży motoryzacyjnej jak Delphi, Valeo, Mahle.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy