reklama

Maspex będzie płacił 500 zł za zaszczepienie się swoim pracownikom

, Gospodarka, Wiadomości, 07.05.2021 08:30, PG
Taką decyzję podjął zarząd firmy.
Maspex będzie płacił 500 zł za zaszczepienie się swoim pracownikom

Firma Maspex z Wadowic przygotowuje się do akcji szczepień zbiorowych w zakładach pracy. Szczepienia będą dobrowolne dla chętnych pracowników i członków ich rodzin.

Jak przekazała rzeczniczka firmy Dorota Liszka Radiu Kraków, łącznie zamówiono 2 500 szczepionek. Chęć zaszczepienia wyraziło około 50 % osób, nie wliczając w to osób które już się zaszczepiły lub przechorowały covid-19 i muszą poczekać na szczepienie. – Szacujemy, że będziemy mieć blisko 70% pracowników zaszczepionych po przeprowadzeniu tej akcji. – mówi Dorota Liszka.

Co ciekawe, zarząd firmy postanowił gratyfikować tych, którzy się zaszczepią lub już się zaszczepili.

Zarząd firmy podjął decyzję o wypłacie 500 zł dla pracowników, którzy już się zaszczepili oraz zaszczepią się w ramach planowanych szczepień zakładowych lub indywidualnie. Traktujemy to jako inwestycję w nasze wspólne bezpieczeństwo. – powiedziała portalowi PulsBiznesu rzecznik krupy Maspex Dorota Liszka.

Koncern spożywczy Maspex zatrudnia około 6 tys. osób. Jest liderem na rynku napojów i soków w Polsce (m.in., Tymbark, Kubuś, Tarczyn) a także makaronów Lubella. Produkuje też przetwory owocowe warzywne i produkty instant.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 07.05.2021 11:03

no to rozumiem , płatne króliki do szczepienia wystąp