reklama

W sobotę akcja krwiodawstwa dla Kacpra

, MAGAZYN, Wiadomości, 07.05.2021 12:55,
W sobotę akcja krwiodawstwa dla Kacpra
W sobotę akcja krwiodawstwa dla Kacpra

Kacper Pastor z Wieprza ma 13 lat, zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Aktualnie jest leczony na oddziale hematologicznym w Krakowie. Rodzice zwrócili się o pomoc w postaci oddawania krwi.

Już w sobotę 8 maja na parkingu firmy FILL [biuro handlowe ZATOR - ul. St. Staszica 7] pojawi się MOBILNY PUNKT POBORU KRWI

Przypominamy:
????krew może oddać każda osoba która wyrazi tylko chęć, a grupa krwi nie musi być zgodna z grupą krwi Kacpra,
????rejestracja krwiodawców odbędzie się w godzinach od 9.00 - 13.00, tak więc do 13.00 każdy z Was może zgłosić chęć oddania krwi,
????podczas całej akcji przestrzegamy reżimu sanitarnego (obowiązkowa dezynfekcja, zasłonięcie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznego dystansu).

W biurze handlowym do dyspozycji pozostaje załoga firmy FILL poczęstunek oraz węzeł sanitarny. Dla każdej osoby, która zdecyduje się oddać krew dla Kacperka, czeka upominek od firmy FILL w formie zniżki 20% na wszystkie systemy osłonowe wewnętrzne! Serdecznie zapraszamy! - zachęcają organizatorzy.

Krew można także oddać np. w punkcie krwiodawstwa przy ul. Karmelickiej 5 w Wadowicach, tel. 33 873 29 56. Przyjęcia dawców odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 11:30.

Rodzina informuje, że w przeprowadzonym przed oddaniem krwi wywiadzie, należy podać imię i nazwisko pacjenta oraz szpital w którym się znajduje: Kacper Pastor, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie. Kacper posiada grupę krwi A Rh+, ale krew może oddać każdy.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy