reklama
reklama

Kiedy koniec prac na Pańskiej Górze i Olszynach w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 23.08.2021 19:50,
W poniedziałek (23.08) w Urzędzie Miasta i Gminy Andrychów rozmawialiśmy z kierownikiem wydziału inwestycji i drogownictwa Szymonem Wnętrzakiem.
Kiedy koniec prac na Pańskiej Górze i Olszynach w Andrychowie

Poruszyliśmy temat wycinanych drzew na terenie inwestycji przebudowy osiedla Olszyny w Andrychowie oraz terenów na których trwa rewitalizacja Pańskiej Góry w tym Stawu Anteckiego, gdzie docelowo mają powstać tereny rekreacyjne dla mieszkańców.

Koszt wykonania robót przy rewitalizacji to 20 mln zł.

Natomiast przebudowa osiedla Olszyny to głównie budowa jezdni i chodników, oraz ścieżki rowerowej a także zapewnienie niemal 150 miejsc postojowych oraz placu zabaw i siłowni plenerowej. Firma wykonująca remont zadba również o odwodnienie, przebudowę sieci gazowej, przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz oświetlenie. A to wszystko za kwotę prawie 5 mln złotych.

Zobaczcie rozmowę.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy