reklama

Potrącenie 14-latka na przejściu dla pieszych

, Na sygnale, Wiadomości, 23.08.2021 10:55,
Policja podała wstępne przyczyny wypadku.
Potrącenie 14-latka na przejściu dla pieszych
W sobotę (21.08) wieczorem służby ratunkowe interweniowały w Kętach na ulicy Kościuszki, gdzie doszło do kolejnego potrącenia małoletniego pieszego na przejściu dla pieszych.

Jak wstępnie ustalili policjanci 43 - letnia mieszkanka powiatu bielskiego, kierując samochodem marki Skoda Fabia wyjeżdżając z ronda, na przejściu dla pieszych potrąciła 14 – latka, który prowadząc rower, razem z matką przechodził przez ulicę. W wyniku potrącenia małoletni doznał ogólnych potłuczeń. Został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Policjanci przypominają o obowiązku ustąpienia pierwszeństwa pieszemu stojącemu przed przejściem dla pieszych. Ponadto apelują, aby wsiadając za kierownicę przestrzegać przepisów drogowych oraz zachować uwagę i koncentrację. Chwila nieuwagi, czy pośpiech może kosztować życie.

źródło: KPP Oświęcim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy