reklama
reklama

Jak skutecznie schudnąć w wakacje bez efektu jojo?

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.08.2021 13:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jak skutecznie schudnąć w wakacje bez efektu jojo?

Wakacje to czas wyjazdów urlopowych, lodów i grilla, tak więc okazji do obfitych posiłków mamy wiele. Jeżeli dołączymy do tego jeszcze alkohol, to problemy z wagą faktycznie mogą się pojawić.

Jak być na diecie, gdy ciągle jakieś pokusy?

- Nie jest to proste, ale jeżeli wszystko dobrze zaplanujemy, to będziemy mogli cieszyć się szczupłą sylwetką i korzystać z atrakcji, jakie przynoszą letnie dni.

Żeby utrzymać prawidłową wagę ciała trzeba wykorzystać, także atuty letniego czasu

– radzi dietetyk Anna Kasperkiewicz z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach.

Duża dostępność świeżych warzyw daje nam możliwość skomponowania posiłków mniej kalorycznych, a równie sycących. Grillowanie nie zawsze musi wiązać się z jedzeniem tylko tłustych kiełbasek. Można przygotować wspaniałe i smaczne dania z grilla o niskiej kaloryczności.

Jeżeli brakuje pomysłów do przygotowania tego rodzaju potraw, zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki, gdzie będą mogli Państwo BEZPŁATNIE wykonać pomiary składu ciała i otrzymać ciekawe przepisy na letnie dania z grilla.


W trakcie dłuższego dnia, mamy także większe szanse na wprowadzenie aktywności fizycznej, dzięki której wykorzystamy nadmiarową energię dostarczoną w trakcie obfitych posiłków.

Ciepłe dni wzmagają nasze pragnienie, dlatego zadbajmy o dostarczenie odpowiedniej ilości płynów. Warto zwrócić uwagę na to, aby płyny te nie niosły ze sobą dużej dawki energii. Najlepiej spożywać czystą wodę lub wodę z cytryną, a unikać gazowanych słodzonych napoi

- radzi dietetyk Anna Kasperkiewicz z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Wadowicach.

Sukcesy jakie odnieśli nasi klienci pokazują, że wszystko jest możliwe trzeba tylko chcieć i mieć dobre wsparcie. Pani Teresa jest tego najlepszym przykładem. Dzięki regularnym spotkaniom na wizytach oraz sumienności w wykonywaniu zaleceń żywieniowych, może obecnie cieszyć się wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem. Spotkania z dietetykiem pozwoliły Pani Teresie uregulować swój sposób żywienia.

Dieta od lata, efekty na lata

Pamiętajmy, że dieta nie powinna być dla nas udręką lub karą, a sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Zaczynając dietę, uczymy się jak należy się prawidłowo odżywiać, tak aby później nie borykać się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Tylko zdrowe odchudzanie pod okiem specjalisty pozwoli nam skutecznie zgubić nadmiar kilogramów.

Decydując się na spotkanie z dietetykiem już teraz, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Konsultacja ta obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. Poznasz zapotrzebowanie kaloryczne swojego organizmu oraz otrzymasz szereg porad, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]
al. M. B. Fatimskiej 33
34-100 Wadowice
+48 698 781 991

https://wadowice.projektzdrowie.info/

fb: https://www.facebook.com/projektzdrowiewadowice/

Dietetyk mgr inż. Anna Kasperkiewicz

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy