reklama
reklama

Wykonał tysiąc dachów. "Nigdy nie było tylu zamówień"

Gospodarka, Wiadomości, 22.08.2021 09:30, DK / WB
Ceny szaleją, ludzie inwestują w nieruchomości
Wykonał tysiąc dachów.

W czwartek (19.08) rozmawialiśmy z Pawłem Magierą, właścicielem firmy Dobry Cieśla o branży budowlanej, podwyżkach cen drewna oraz o wpływie pandemii na „ruch” w branży.

Branża budowlana, w porównaniu do innych dotkniętych pandemią cały czas się rozwija. Sytuacja gospodarcza jest niepewna a jednak w sektorze budowlanych rozwój zauważalny jest gołym okiem.

Zapotrzebowanie na pracowników w sektorze budowlanym stale rośnie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o fachowców.

Dobrze wykonany dach odgrywa bardzo istotną rolę w kwestii ogrzewania budynku. Kiedy obiekt jest szczelny, to koszty ogrzewania znacznie idą w dół. W branży budowlanej decydującą rolę odgrywa doświadczenie.

Kiedy firma trudni się ciesielstwem od wielu lat (firma Dobry Cieśla wykonała już ponad pół tysiąca dachów) i nie narzeka na brak zamówień, to można być przekonanym, że stosuje jakościowe materiały i podchodzi do zleceń profesjonalnie.

Zobaczcie rozmowę z Pawłem Magierą.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy