reklama

I jak tu przejść, jeśli ktoś tak zaparkuje?

, Gospodarka, Wiadomości, 07.12.2022 13:40,
Każdy kierowca to też - wcześniej czy później - pieszy, ale chyba nie każdy o tym pamięta.
I jak tu przejść, jeśli ktoś tak zaparkuje?
Liczba miejsc parkingowych jest zdecydowanie nieadekwatna do liczby samochodów, ale to nie powinno oznaczać, że kierowcy mogą parkować „gdzie popadnie”. Na przykład na chodniku, całkowicie blokując możliwość przejścia pieszym.

Taka sytuacja miała ostatnio miejsce na ulicy Starowiejskiej w Andrychowie. Zawsze można zaparkować gdzieś indziej, może gdzieś dalej, aby nie utrudniać życia innym kierowcom a pieszych nie narażać na niebezpieczeństwo. Tym bardziej, że każdy kierowca to też - wcześniej czy później - pieszy, ale chyba nie każdy o tym pamięta.


foto: nadesłaneZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Gość, 07.12.2022 19:04

Kawałek dalej jest parking, no ale wiadomo - nie chce się samochodziarzom (niektórym) zrobić kilku kroków, bo po co, lepiej zastawić chodnik, jasne. Zgłaszać na Policję / Staż Miejską, to się w końcu nauczą zasad współżycia społecznego.

Koniczynka, 07.12.2022 15:44

W tym miejscu cały czas jest taka sytuacja, gdyż przed apteką jest tylko kilka miejsc parkingowych. Więc nic w tym dziwnego. Norma nie tylko Andrychowska.