reklama

Schudnij skutecznie! Ruszyły MIKOŁAJKOWE BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE w Projekt Zdrowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.12.2022 17:30,
Co roku zaczynasz odchudzanie od Nowego Roku? Nie czekaj ! Skorzystaj JUŻ TERAZ z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Projekt Zdrowie w Andrychowie lub Wadowicach i zgub kilogramy skutecznie.
Schudnij skutecznie! Ruszyły MIKOŁAJKOWE BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE w Projekt Zdrowie


Zapisz się już dziś i spotkaj się z dietetykiem jeszcze przed świętami!
Andrychów 797 790 904
Wadowice 600 714 816


Zrób „mały krok do dużej zmiany”

- Nie zaproponujemy Ci “diety cud”, bo taka dieta nie istnieje - tłumaczą dietetyczki z gabinetu Projekt Zdrowie w Andrychowie i Wadowicach. Nauczymy Cię przede wszystkim zasad zdrowego odżywiania. To, z czego jesteśmy dumni i co nas wyróżnia spośród innych gabinetów, to praca z dietą, a nie tylko z suplementami. U nas one są opcją, a nie obowiązkiem. Nie ma cudownych tabletek, które sprawiają, że w naszym organizmie zaczną zachodzić pożądane przez nas zmiany. Kluczem jest odpowiednio dobrany plan żywieniowy oraz praca nad nawykami – dodają.

W gabinecie Projekt Zdrowie każdy Pacjent może liczyć na indywidualnie ułożoną dietę, modyfikowaną na każdej wizycie w zależności od aktualnych wyników i potrzeb Pacjenta. Dbamy również o to, aby układany jadłospis nie nadszarpnął domowego budżetu, a potrzebne produkty były dostępne w popularnych marketach. W ten sposób raz na zawsze rozprawiamy się z mitem, że zdrowa dieta musi być droga.

Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania - tłumaczy Pani Klaudia.


Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok i zapiszesz się na konsultację z dietetykiem. Do końca grudnia możesz to zrobić bezpłatnie. Nic nie tracisz, ponieważ to Ty decydujesz, czy będziesz kontynuować kurację.

Już dziś możesz zapisać się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ:

PROJEKT ZDROWIE ANDRYCHÓW

PROJEKT ZDROWIE WADOWICE

W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:

- analizę składu ciała z omówieniem wyników,

- badanie zawartości tkanki tłuszczowej,

- poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,

- dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!


Co po konsultacji?

- Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

- Bez wiążących Cię umów!

- Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!


Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawostki dietetyczne, przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach, wejdź na stronę fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow lub https://www.facebook.com/ProjektZdrowieWadowice i polub nas.PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Beskidzka 5a

34-120 Andrychów

+48 797 790 904

https://andrychow.projektzdrowie.info/

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. M. Wadowity 1a

34-100 Wadowice

+48 600 714 816

https://wadowice.projektzdrowie.info/
dietetyk Projekt Zdrowie Andrychów, mgr Klaudia Bizoń


dietetyk Projekt Zdrowie Wadowice, Agnieszka Maślona


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy