reklama
reklama

Gdzie nie będzie prądu? Mimo ataku zimy, Tauron planuje trochę prac

Gospodarka, Wiadomości, 11.12.2022 21:31, eł

Jak co tydzień, podajemy listę lokalizacji z przerwami w dostawie energii elektrycznej.

Gdzie nie będzie prądu? Mimo ataku zimy, Tauron planuje trochę prac

W nadchodzących dniach liczba miejsc na naszym terenie, w których dojdzie do wyłączeń prądu, nie będzie aż tak duża, jak zwykle. Warto jednak sprawdzić, gdzie i kiedy do nich dojdzie, by nie planować na ten czas zajęć wymagających użycia urządzeń elektrycznych.

Niestety, niektóre przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą by tak długie, że o zmierzchu częśc mieszkańców regionu będzie musiała wspomagać się świecami, lampkami na baterie i latarkami. W powiecie wadowickim planowanych wyłączeń prądu można spodziewać się w tylko w Spytkowicach i Zarzycach Wielkich. Również w oświęcimskim dojdzie do nich jedynie w dwóch miejscowościach. Dłuższa jest lista przerw w powiecie suskim. Poniżej szczegóły.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


foto: Pixabayreklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy