reklama

Galeria w Andrychowie działa. Wyjaśniamy dlaczego

, Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 19.03.2020 15:40, PG
Media Expert poinformował nas, że po reorganizacji oraz wprowadzeniu procedur bezpieczeństwa został ponownie otwarty.
Galeria w Andrychowie działa. Wyjaśniamy dlaczego

W ubiegłem weekend rząd zdecydował o ograniczeniu działalności galerii handlowych. Mogą w nich być tylko otwarte apteki, drogerie i pralnie.

Mieszkańcy Andrychowa zastanawiają dlaczego więc Galeria Słoneczna przy ul. Krakowskiej, w której znajduje się m.in. elektromarket Media Expert, Biedronka, drogeria SZOK, sklep zoologiczny czy salon kosmetyczny, jest nadal otwarta.

Jak to więc jest z tymi galeriami. Jak dowiadujemy się od zarządcy obiektu, Galeria Słoneczna nie jest to typową galeria, tylko jest to park handlowy o powierzchni oniżej 2000 m2, dlatego też wszystkie sklepy w nim działające mogą być otwarte i tak jest. Obecnie wszystkie placówki działają oprócz sklepu z tanią odzieżą.

Media Expert poinformował nas, że po krótkiej reorganizacji oraz wprowadzeniu procedur bezpieczeństwa (na drzwiach wisiała wtedy kartka "zamknięte do odwołania") sklep został ponownie otwarty.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy