reklama

Duży elektromarket znika z Andrychowa

, Gospodarka, Wiadomości, 09.07.2019 08:20, red
Wydawać by się mogło, że w czasach całkiem dobrej sytuacji gospodarczej takie sytuacje nie zdarzają się, ale jednak...
Duży elektromarket znika z Andrychowa
W Andrychowie przy ulicy Włókniarzy zamknięty został duży elektromarket sieci Partner AGD RTV. Sklep działał w mieście od wielu lat, był jednym z pierwszych tak dużych sklepów z artykułami AGD RTV w Andrychowie.

Klienci mają więc teraz nieco mniejszy wybór, choć i tak narzekać nie powinni. W Andrychowie działają inne elektromarkety: MediaExpert, RTV Euro AGD czy mniejsze, ale nie mniej popularne Neopunkt i MaxElektro.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 09.07.2019 20:22

I juz slychac wśród mieszkancow,co tam będzie. Pepco, CCC, kik. Jak sie okazuje to za mala powierzchnia dla wspomnianych sieci..... partner się wycofal bo nie wytrzymal konkurencji. Teraz padnie wspomniany neopunkt i maxelektro. Zero asortymentu, sprzet trzeciej kategorii i cenowo dramat. Media ekspert i rtv euro agd w zupełności w Andrychowie wystarcza te dwie ogromne sieci ogolnopolskie,gdzie promocja goni promocje markowych sprzetow,a nie tak jak w neopunkcie i maxelekto smieszna marka manta.

Ojoj, 09.07.2019 10:58

Z jednej strony dobrze, jest szansa że do Andrychowa wróci Pepko, lub pojawi się Tedi.