reklama

Nie żyje strażak, poszkodowany 4 lata temu podczas ćwiczeń w komorze dymowej

, Na sygnale, Wiadomości, 08.07.2019 10:35,
Mężczyzna zmarł po długiej i ciężkiej chorobie.
Nie żyje strażak, poszkodowany 4 lata temu podczas ćwiczeń w komorze dymowej

Tomasz Wołczyk, druh OSP Paszkówka (gmina Brzeźnica), w lutym 2015 roku podczas ćwiczeń szkoleniowych w Wojewódzkim Ośrodku Szkoleniowym Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie uległ wypadkowi w komorze dymowej. Stracił przytomność.

4 lata trwała walka o życie mężczyzny. Podczas wielu akcji charytatywnych zbierano fundusze na jego leczenie i rehabilitację. Jak poinformowała rodzina, niestety, mężczyzna zmarł 6 lipca tego roku. Pogrzeb odbędzie się 9 lipca.

Rodzina zamieściła słowa Ostatniego Pożegnania:

"...Dzień wstał, jak co dzień, powietrze aż lśniło,
Tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie.
I to puste miejsce, Ciebie już nie było..."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6.07.2019 roku, przeżywszy 45 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł śp. Tomasz Wołczyk.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie we wtorek (9.07) o godz. 15.00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Paszkówce. Poprzedzi ją różaniec o godz. 14.30.

Rodzina pragnie podziękować za okazaną pomoc wszystkim tym, którzy wspierali Tomasza w jego nierównej walce o powrót do zdrowia. Zapamiętajmy go, jako człowieka zawsze uśmiechniętego, życzliwego, gotowego nieść pomoc.

Od ponad 4 lat, każdy post kończyliśmy słowami NIE ZAPOMINAJCIE O TOMKU... Dziś te słowa mają szczególny wydźwięk... Zatem...

NIE ZAPOMINAJCIE O TOMKU !!! Niech pamięć o Nim żyje.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy