reklama

Varius Manx i Kasia Stankiewicz gwiazdami pierwszego dnia Święta Karpia [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.07.2019 11:10, PG
A już w niedzielę (07.07.) wieczorem ze swoim koncertem wystąpi Natalia Szroeder.
Varius Manx i Kasia Stankiewicz gwiazdami pierwszego dnia Święta Karpia [FOTO]
W pierwszy lipcowy weekend w Zatorze odbywa się Święto Karpia. Jak zwykle na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji a wieczorem koncerty gwiazd. W sobotę (06.07.) zatorską publiczność rozgrzała Kasia Stankiewicz i zespół Varius Manx. Muzycy przenieśli publiczność w klimat sowich największych hitów takich jak „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, „Orła cień”, „Pocałuj noc”, „Piosenka księżycowa”. Nie zabrakło też nowości z płyty "Ent".

Varius Manx to polski zespół rockowy, pop rockowy założony w 1989 roku przez Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. Zalicza się go do najbardziej popularnych formacji w Polsce. Największe triumfy grupa odnosiła w latach 90. Albumy zespołu sprzedały się w wielotysięcznych nakładach. Przez 25 lat działalności w Varius Manx śpiewały: Anita Lipnicka, Katarzyna Stankiewicz, Monika Kuszyńska, Anna Józefina Lubieniecka i Edyta Kuczyńska. Pierwsze trzy z powodzeniem realizowały karierę solową. Obecne w zespole śpiewa Katarzyna Stankiewicz.
Zobaczcie galerię zdjęć.

A już w niedzielę (07.07.) gwiazdą wieczoru będzie Natalia Szroeder.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

lubiemojemiasto, 07.07.2019 13:21

Świetny koncert. ???? Zatorski koncerty maja swój klimat i pozytywną energię. Dodatkowo pozytywnych wrażeń dodawał lekki powiew wietru. Fajnie się to złożyło ????

zdzislaw, 07.07.2019 11:00

Pamiętam ich andrychowski koncert w Klubie Pod Basztą z Anitą Lipnicką.