reklama
reklama

Dużo wyłączeń prądu w najbliższych dniach

Gospodarka, Wiadomości, 06.08.2023 21:38, eł
Lista dla każdego powiatu jest długa.
Dużo wyłączeń prądu w najbliższych dniach

Nie dość, że pogoda nas nie rozpieszcza, to jeszcze wielu z nas musi w nadchodzących dniach pogodzić się z przerwami w dostawi energii elektrycznej. Spółka Tauron Dystrybucja zaplanowała na naszym terenie dużo prac wymagających wyłączenia prądu.

Niektóre przerwy w dostawie energii elektrycznej będą naprawdę uciążliwe, ponieważ zgodnie z planem mogą sięgać nawet 9 godzin. Inne z kolei nie powinny przekroczyć 60 minut. Oczywiście, są to tylko szacunki. W rzeczywistości energetycy mogą się uwinąć z pracą szybciej niż zakładali.

Dzisiejsze tabelki z opisem, gdzie i kiedy dojdzie do wyłączenia prądu są wyjątkowo długie. Ale niekoniecznie oznacza to dużo większą niż zwykle ilość miejscowości z przerwami w dostawie energii elektrycznej. Na przykład w powiecie suskim dojdzie do nich tylko w jednym mieście i jednej wsi, ale w wielu różnych ich częściach.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 07.08.2023 09:07

Pisze w sprawie bloku Socjialnego na .ul . Batorego 48A w Andrychowie kiedy będą zamontowane kamery nie jedna a kilka przy bloku socjialnym 48 A i na piętrze teraz po kilka z włączonym monitorowaniem a nie atrapa meliny i chorych zachowań ciąg dalszy dodam że w bloku na pietrzeieszka recydywa który siedział w poprawczaku S.......koń z Andrychowa redakcja mamnewsa .pl powinna się tym problemem zainteresować bo takie typy nie powinny mieszkać z małymi dziećmi nie bądźmy obojetnigdzie są kuratorzy i asystenci do tych osób wystarczy przyjść pogadać z każdym bo napewno nie każdy jest zadowolony jest jeszcze wpis na necie w tej sprawie zbierzmy się przeciwko zbiorom w Andrychowie niech nas będzie więcej !!!!!!!!!!!!!