reklama

Długa lista lokalizacji bez prądu

Gospodarka, Wiadomości, 12.06.2023 00:00, eł

Najwięcej będzie ich w powiecie…

Długa lista lokalizacji bez prądu

W minionym tygodniu, ze względu na Boże Ciało dni roboczych było mniej niż zwykle, toteż Tauron Dystrybucja prowadził na naszym terenie niewiele prac wymagających czasowego wyłączenia prądu. Teraz wszystko wraca do normy. Lista planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej na najbliższe dni jest bardzo długa.

Energetycy muszą wyłączać prąd wszędzie tam, gdzie prowadzą prace związane z modernizacją, konserwacją czy też rozbudową sieci energetycznej. Od 12 do 16 czerwca takich robót najwięcej będzie w powiecie suskim. Tam przerwy w dostawie prądu mogą sięgać nawet 8 godzin.

W powiecie wadowickim planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej nie ma w poniedziałek ani wtorek, ale od środy do piątku będzie ich sporo. Najmniej wyłączeń spółka Tauron Dystrybucja zaplanowała w powiecie oświęcimskim. Szczegóły poniżej.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy