reklama
reklama

Z okazji 1 URODZIN GABINET REBABILITACJI zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE DIAGNOSTYCZNE!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.10.2022 13:00,
Umów się na bezpłatną konsultacje z fizjoterapeutą!
Z okazji 1 URODZIN GABINET REBABILITACJI zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE DIAGNOSTYCZNE!

Gabinet rehabilitacji Physio Positive zaprasza na darmowe wizyty diagnostyczne. Konsultacje odbywać się będą w terminie 4.10 – 6.10 2022r od godziny 8:00 do 20:00. W trakcie wykonywana będzie dokładna diagnostyka, w oparciu o testy toniczności mięśniowej, pozwalająca na zlokalizowanie i określenie dokładnej przyczyny dolegliwości pacjenta, często leżącej z dala od miejsca występowania bólu. Możliwość odbycia wizyty po wcześniejszym ustaleniu godziny. Gabinet znajduje się przy ulicy Krakowskiej 140A ( biurowiec WSW) I piętro.

Konsultacje prowadzone będą przez mgr fizjoterapii Patrycję Pietraszewską , specjalizującą się w pracy z pacjentami ortopedycznymi po urazach, a także cierpiącymi na przewlekłe bóle kręgosłupa i stawów obwodowych.

Problemy z jakimi możesz się zgłosić do gabinetu:

- bóle kręgosłupa
- rwa kulszowa
- bóle stawów
- skręcenia stawów, złamania kości
- problemy wisceralne ( zaparcia, wzdęcia, biegunki, bolesne miesiączkowanie)
- bóle głowy i zawroty głowy
- bezsenność, przemęczenie,
- problemy stawów skroniowo- żuchwowych ( napięcia mięśni okolicy stawu, bóle stawu, bruksizm, klikanie w stawie, ścieranie zębów)
- zespół cieśni nadgarstka
- inne dolegliwości niespecyficzne


Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 787 324 041 oraz na Facebooku https://www.facebook.com/physio.pietraszewska lub Instagramie https://www.instagram.com/physio.positive/

Physio Positive
Patrycja Pietraszewska

E-mail: [email protected]
ul. Krakowska 140A , 34-120 Andrychów
tel. 787 324 041


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy