reklama
reklama

Nauczyciel z andrychowskiej szkoły wystąpił w Ninja Warrior Polska

MAGAZYN, Wiadomości, 27.09.2022 21:37, red
Paweł Żygliński zrobił prawdziwe show.
Nauczyciel z andrychowskiej szkoły wystąpił w Ninja Warrior Polska
Paweł Żygliński, znany również jako Belfer Na Petardzie, to nauczyciel w szkołach ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty o profilu mundurowym.

Drugi rok z rzędu wystąpił telewizyjnym show - Ninja Warrior Polska - w telewizji Polsat. O ile rok temu można go było zobaczyć przez całe... 3 sekundy, to tym razem - we wtorek (27.09) wieczorem - był już jednym z bohaterów.

Przeszedł tor eliminacyjnym, odpadł w półfinale, a telewidzom dał się poznać jako człowiek pełen energii i pasji. Nie bez powodu jest idolem młodzieży ze szkół w których uczy. Zapowiedział, że wróci w kolejnej edycji.

Zobaczcie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wybrykincydentalny, 03.10.2022 08:52

https://www.filemail.com/d/urlsufocfqbshgn

wybrykincydentalny, 03.10.2022 08:52

! NIC U NAS BEZ NAS ! ! STOP SPALARNI ŚMIECI W ANDRYCHOWIE ! ! STOP DZIAŁANIOM WŁADZY BEZ SZEROKICH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH ! TO DOTYCZY CIEBIE ! ! ZADBAJ O PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ I TWOICH BLISKICH ! ! ŚCIĄGNIJ, WYPEŁNIJ, PODPISZ, WYŚLIJ, DZIAŁAJ ! UDOSTĘPNIJ KOMU MOŻESZ ! ! CZAS DZIAŁAĆ !

Koniczynka, 28.09.2022 08:14

I to jest prawdziwa pasja. Gratulacje!!!